Hledat články

Stručně o sociálním skriptu SocialEngine

 • Kompletní administrace a 100% vlastnictví projektu
  Sociální skript SocialEngine Vám poskytne jednoduchou platformu bez zpětného odkazu na autorství skriptu, kterou je možné konfigurovat přesně podle vašich představ. Nastavení sociální sítě a jejího obsahu budete mít vždy pod kontrolou ve všech úrovních detailu, který je pro Váš projekt nezbytný.

  Flexibilita řešení sociální sítě
  Sociální skript SocialEngine je možné využít pro všechny možné druhy sociálních sítí a online komunit. Pouze Vy, jako administrátor webových stránek, rozhodujete, jak se budou členové komunity propojovat, jak budou spolu navzájem komunikovat a jaký a s kým budou sdílet obsah.

  Použití funkcí, které jsou skutečně potřeba
  Sociální skript SocialEngine je navržený tak, aby Vaše sociální síť mohla postupně růst. Pro začátek je možné nastavit funkce skriptu pro malou komunitu a podle toho, jak budete růst, můžete spouštět další a další funkce. Spuštění stránek s maximálním množstvím funkcí hned od začátku je samořejmě také možné.

  Zkušená komunita SocialEngine vývojářů
  Autorem a vlastníkem sociálního skriptu SocialEngine je společnost Webligo Developments, která má sídlo v Los Angeles. Historie vývoje skriptu sahá do roku 2007 a v tuto chvíli je k dispozici jak verze, kterou je možné instalovat na vlastní server, tak i cloud verze. Dále jsou k dispozici pluginy externích vývojářů, které umožní rozšířit funkce SocialEngine skriptu.